درباره ما

لایانسا | فروشگاه آنلاین فرآورده های طبیعی

لایانسا فروشگاه اینترنتی انواع چای، دمنوش و فرآورده‌های طبیعی اعم از میوه و سبزیجات خشک، عرقیات گیاهی و محصولات وابسته می‌باشد که با هدف تبدیل شدن به بزرگترین مرجع فروش آنلاینِ محصولات ذکر شده با بهره‌گیری از تیمی مجرب ایجاد شده است.

پس از سال‌ها تجربه‌ی صادرات گیاهان دارویی و انواع چای از کشور عزیزمان ایران به سایر نقاط جهان بر آن شدیم که با رویکردی نو محصولاتی سالم و جدید را برای مصرف کننده ایرانی عرضه نماییم. محصولات لایانسا صد در صد طبیعی بوده و پس از انجام آزمون‌های بسیار و با بهره‌گیری از تجربیات بهترین متخصصان چای و دمنوش ایران عرضه می‌شوند و فاقد هر گونه رنگ، اسانس، طعم‌دهنده و مواد افزودنی غیر‏طبیعی است.

رسالت ما در لایانسا عرضه محصولات با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد اولیه و تحویل به مشتریان عزیز در اسرع وقت و پشتبانی همه جانبه از محصولات عرضه شده است و در این راستا هیچ گاه دست از تلاش و کوشش بر نخواهيم داشت و مشتری مداری اولین و مهمترین اصل در فعالیت‏‌هایمان خواهد بود.

در فروشگاه اینترنتی لایانسا سعی کرده‌ایم که با ارائه‌‏ی دسته‌بندی صحیح و معرفی انواع چای‌ها و دمنوش‌ها، پاسخگوی نیاز همگان در حوزه‌ی محصولات طبیعی بوده و مصرف‌کنندگان را در انتخاب محصول مورد نظر راهنمایی نموده و با بیان ویژگی‌های منحصر به فردِ انواع چای، گیاهان دارویی و میوه‌جات تمایل به استفاده از محصولات طبیعی و سالم را در مشتریان عزیزمان افزایش دهیم. ما در لایانسا به دنبال ایجاد تجربه‌ای جدید و متفاوت در حوزه خرید آنلاین محصولات طبیعی هستیم و برای نیل به این هدف تمام توان خود را به کار بسته‌ایم.

همکاران ما در بخش پشتیبانی روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۲۰ پاسخگوی تمامی سوالات مشتریان عزیز در حوزه‌ی محصولات هستند.