هدیه روز مادر ، پیشاپیش روز مادر مبارک!

Tuesday، ۱۴ Bahman ۱۳۹۹

با نزدیک شدن به روز مادر، بسیاری از افراد در تکاپوی خرید هدیه روز مادر هستند و همه دوست دارند بهترین کادو روز مادر را تهیه کنند. افرادی که هنری دارند؛ می‌توانند به راحتی یک کار هنری برای روز مادر بسازند و معمولا این افراد پاسخ سوال :«کادو روز مادر چی درست کنم؟!» را می‌دانند. اما گاهی، برخلاف خرید هدیه روز پدر، خرید کادو برای مادران برایمان بسیار دشوار می‌شود. زیرا مادرها معمولا بیان نمی‌کنند به چه چیزی نیاز دارند و یا ما سلیقه آن‌ها را نمی‌دانیم. همچنین برای هدیه برای مادر شوهر نیز نمی‌توانیم وسیله‌ای شخصی و براساس سلیقه خودمان بخریم. به همین دلیل در اینگونه مواقع لازم است هدیه‌ای تهیه کنیم که به طور کلی هر فردی را خوشحال می‌کند و معمولا خوراکی‌ها در این دسته قرار می‌گیرند و به هرحال همه افراد به آن نیاز دارند. در این مطلب از وبلاگ لایانسا می‌خواهیم به شما چند ایده برای روز مادر بدهیم که هم بتوانید کادوی متفاوتی داشته باشید و مثل هرسال به فکر روسری برای روز مادر نباشید؛ و بتوانید به جای خرید لباس برای روز مادر یک هدیه جذاب و متفاوت تقدیم کنید. در ضمن پیشاپیش روز مادر مبارک!

روز زن چی بگیرم؟!

اول از همه اینکه خانم‌ها معمولا از هدیه گرفتن لباس و روسری بسیار خوشحال می‌شوند و تفاوتی نمی‌کند این خانم همسر شما باشد؛ مادرتان باشد، یا حتی خواهر و مادر زن/شوهر شما. البته این مورد کمی نیاز به دقت دارد؛ زیرا برای خرید لباس برای روز مادر و حتی برای خرید روسری برای روز مادر، باید کاملا با سلیقه آن شخص آشنا باشید. درغیر اینصورت ممکن است نتواند هیچوقت از آن استفاده کند. نه تنها رنگ، بلکه مدل لباس و طرح آن نیز به سلیقه هرشخص ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌دهیم چنانچه با سلیقه او آشنا نیستید، خرید این گزینه را از فهرست حذف کنید.

یکی از پاسخ‌هایی که برای سوال: «کادو روز مادر چی بخرم؟!» همیشه به فکر آقایان می‌رسد؛ جواهرات است. البته با این که به احتمال زیاد یک هدیه روز مادر زیبا و گران‌بها محسوب می‌شود؛ اما ممکن است به هردلیل بهتر باشد این گزینه را حذف کنید. یکی از دلایل حذف این گزینه قیمت بالای طلا و جواهرات است؛ که خرید این محصولات را دشوار می‌کند. جایگزین این مورد، خرید بدلیجات است؛ اما اول اینکه بدلیجات به اندازه جواهرات اصل، ارزش ندارند و همچنین برخی از افراد به آن‌ها حساسیت دارند. در ضمن بهتر است این مورد را نیز در نظر بگیریم که ممکن است سلیقه شما با آن فرد یکسان نباشد و یا اصلا از جواهرات خوشش نیاید. به همین دلیل این گرینه نیز ممکن است ریسک داشته باشد.

هدیه برای مادر شوهر

بسیاری از افراد برای خرید کادو روز مادر برای مادر شوهر ویا مادر زن، وسایل تزیینی یا ظرف تهیه می‌کنند. اما در نظر گرفتن این نکته نیز اهمیت دارد که شاید این فرد به وسایل تزیینی علاقه‌ای نداشته باشد و یا آن وسیله برای دکوراسیون منزلش مناسب نباشد. همچنین خرید ظرف، به این دلیل که تمام افراد خانواده می‌توانند از آن استفاده کنند؛ برای خود شخص کادو محسوب نمی‌شود و بیشتر یک کادوی دسته‌جمعی و خانوادگی به حساب می‌آید. بنابراین می‌توانید این گزینه را هم کنار بگذارید.

برخی کادوها نیز که به عنوان هدیه روز مادر و یا هدیه برای مادر شوهر می‌برند؛ همچون عطر و یا وسایل مشابه، به دلیل وابستگی به سلیقه فردی ممکن است مورد پسند قرار نگیرد. همچنین، بوی عطر ممکن است برای برخی از افراد ایجاد حساسیت کند و برخی افراد که میگرن دارند، بوی عطر آن‌ها را اذیت کند. بنابراین چنانچه از این مسائل آگاهی ندارید نیز از خرید وسایل آرایشی و بهداشتی خودداری کنید. زیرا برای مادر یا مادر زن/شوهر این وسایل شخصی بوده و شاید دریافت آن از طرف شما برایشان خوشایند نباشد.

آموزش کادو روز مادر

پس از اینکه با برخی نکات در رابطه با خرید هدیه آشنا شدید؛ وقت آن رسیده است تا به شما تهیه کادو روز مادر و کادو روز زن را آموزش دهیم. برخی مواقع شما می‌دانید که سلیقه مادر شما چیست و یا برای خرید کادو روز مادر برای مادر شوهر، هدایای کوچکی را در نظر گرفته‌اید که دوست دارید به وی هدیه دهید و مطمئن هستید با سلیقه‌اش مطابقت دارد. اما ممکن است فکر کنید هدایای شما حجم کمی دارند و یا دوست دارید چند هدیه کوچک را با یکدیگر کادو بدهید. در این مواقع چه کار باید کرد؟! یا برای مثال اگر شما هنری دارید که می‌خواهید از آن محصولی بسازید و آن را هدیه دهید؛ چگونه هدیه خود را مجلل و زیبا نشان دهید تا بیشتر مورد پسند واقع شود؟!

برای این‌کار می‌توانید از پک کردن (pack) استفاده کنید. همانطور که می‌دانید، انواع جعبه‌ها در سایز و اندازه مختلف در دسترس است که می‌توانید با تهیه آن‌ها یک بسته یا همان پک زیبا برای کادو یا کادوهای خود درست کنید. همچنین می‌توانید با خرید پوشال‌های رنگی حجم جعبه خود را پر کنید و سبب شوید کادوی شما در بین پوشا‌ل‌ها جلوه‌ی بهتری داشته باشد. بنابراین می‌توانید به همین سادگی پک هدیه روز مادر خود را تهیه کنید.

اما چنانچه هنوز نمی‌دانید پک هدیه روز مادر خود را با چه هدایایی پر کنید؛ لایانسا برای شما پیشنهاد‌های جذابی دارد.

پک هدیه روز مادر لایانسا

حالا نوبت لایانساست که ایده‌های خوشمزه به شما ارائه بدهد. چون همانطور که گفتیم خیلی از هدایا به سلیقه شخص بستگی دارند؛ اما خوراکی‌ها همیشه پرطرفدار و خواستنی هستند و همچنین معمولا فرد می‌تواند هم به تنهایی آن‌ها را میل کند و هم در صورت تمایل با دیگران به اشتراک بگذارد و شادی خود را تقسیم کند.

برای تهیه پک هدیه لایانسا ابتدا یک جعبه با ابعاد دلخواه تهیه می‌کنید و آن را با پوشال پر می‌کنید. جعبه شما می‌تواند مربع، مثلث، دایره، قلب و یا هر شکل دلخواه شما باشد. سپس از بین محصولات لایانسا، محصولاتی که با سلیقه مادرتان مطابقت دارند را سفارش می‌دهید. اما لایانسا نیز برای روز مادر پیشنهادهای خاص خود را دارد.

به عنوان نمونه، یکی از نوشیدنی‌های زمستانی پرطرفدار که معمولا اگر خوشمزه تهیه کنید؛ همه عاشق آن می‌شوند و برای سلامتی نیز بسیار پرفایده است، چای ماسالا لایانساست. به جرئت می‌توان گفت هر چای ماسالایی که تا به امروز خوردید را فراموش کنید و این چای را امتحان کنید! گزینه بعدی انواع دمنوش است که می‌توانید از بین ۱۱ نوع دمنوش خوشمزه و متفاوت لایانسا دست به انتخاب بزنید و هرکدام که ویژگی‌ها و طعم‌های مورد نظر شما را دارند، انتخاب کنید. انتخاب خوشمزه و پرخاصیت بعدی شما که هم رنگارنگ است و هم جذاب، مخلوط میوه خشک است. مخلوط میوه خشک لایانسا انقدر میوه‌های خوشمزه و رنگارنگ را در خود جای داده است که جای خودش را در دل هرکسی باز می‌کند.

این موارد محصولات ویژه لایانسا برای روز مادر هستند. البته یک پیشنهاد ویژه نیز که برای این روز وجود دارد؛ خرید جعبه هدیه لایانساست، که یک جعبه ۶ یا ۱۲ تایی‌ست و شما می توانید به انتخاب خودتان آن را با دمنوش یا چای پر کنید؛ همچنین می‌توانید هم از انتخاب بین چای‌ها و هم از انتخاب بین دمنوش‌ها استفاده کنید. این جعبه یک هدیه روز مادر شیک و زیباست که نه تنها محصولات آن خوشمزه هستند؛ بلکه می‌توانید جعبه آن را نگه دارید و دوباره پر کنید و یا از آن استفاده نمایید.

برای خرید هدیه روز مادر سریع‌تر دست به کار شوید. اما یادتان باشد کیفیت محصولات لایانسا تنها برای مناسبت‌های ویژه نیست و می‌توانید در تمام طول سال از تنوع فرآورده‌های طبیعی لایانسا استفاده کنید و آن را به مادرانتان هدیه کنید تا خیال آن‌ها را از خرید کردن آسوده کنید.

برای خرید دمنوش‌های لایانسا ، چای ماسالا ، مخلوط میوه خشک و جعبه هدیه بر روی نام هر یک کلیک نمایید تا به صفحه مشخصات و سفارش محصول هدایت شوید. همچنین برای مشاهده سایر محصولات بر روی نام سایت لایانسا کلیک کنید.

نویسنده: ریحانه ساده طهرانی | تحریریه لایانسا